De necrezut
Nu asi fi crezut vreodata sa aud tocmai de la dl F.Alexandru membru PDL,sa afirme ce a afirmat ieri 21.08.2012 ca el le-ar da nota 10 judecatorilor de la CCR.pentru decizia care au luat-o in cadrul referendumului de demitere a presedintelui suspendat.Poate a-ti vrut sa spuneti ca le-ati fi dat 10 la toti 9 judecatori daca ar fi votat toti 9 pentru demitere.Cand vezi un munte de voturi contra presedintelui si te faci ca nu-l vezi,ai o mare problema.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu